Sign In | Join Free | My xpandrally.com
xpandrally.com
Wuxi Issac Industry Co., Ltd.
Professional protective film/tape in R & D and manufacturing
Home > Temporary PE protective film >

film mbrojtëse

film mbrojtëse

Contact Now

film mbrojtëse

Produktet Perfect nevojë për mbrojtje të mirë! Kur fletë çeliku inox janë të përpunuara në mbytet, kur profilet janë kthyer në dritare, kur fletët pikturuar metalike dhe plastike transportohen, Isaac film përkohshme mbrojtëse parandalon dëmtimin e sipërfaqeve, duke kursyer ripunim të shtrenjta dhe humbjet e panevojshme të prodhimit.


Lënda e parë: film LDPE

Gjerësia: 100-2000mm

Length: 15-2000m

Trashësia: 30-250 mikron

Colors: transparente, blu, të bardhë, të zezë dhe të bardhë, të gjelbër dhe kështu me radhë.

Printimi: Deri në 3 ngjyra

Glue: tretës akrilik me bazë apo bazë uji

Perdorimi: Sigurimi i një barrierë mbrojtëse ndaj gërvishtjet, shenjë, dëmtimi dhe i poshtër, të cilat mund të prishin pamjen e produktit dhe të mallrave gjatë transportit, instalimin dhe magazinimit.


Ne furnizimit film vetë-ngjitës për të mbrojtur sipërfaqet e mëposhtme:

fletë çeliku dhe fletë metalike (çeliku Stainless, çeliku ngjyrë, çeliku pasqyruar)

Aluminum (qetë, pikturuar, anodizuara, tavan alumini)

ACP alumini panel të përbërë

Profilet Window (alumini, plastike)

Panelet sanduiç, çati dhe panele muri

fletët plastike (PMMA akrilik, PVC, ABS, PC, plastik, poliakrilat)

Qelqi, pasqyrë

Qilim

Kati Hard (mermer artificial, qeramike)


Përparësitë:

weatherability mirë, forca stalbe ngjitës, mund të aplikohet lehtë dhe hequr. Duke mos lënë asnjë ngjitës mbetje pas largimit.


China Customized Inflatable Bumper Ball Game Bubble Adult Grass CE supplier

film mbrojtëse Images

Inquiry Cart 0
Send your message to this supplier
 
From:
To: Wuxi Issac Industry Co., Ltd.
Subject:
Message:
Characters Remaining: (0/3000)